1. styczeń
  2. luty
  3. marzec
  4. kwiecień
  5. maj
  6. czerwiec
  7. lipiec
  8. sierpień
  9. wrzesień
  10. październik
  11. listopad
  12. grudzień
  • 20.10.2017 / piątek

    19.00 Koncert symfoniczny - Kielce

    Sala koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej

    BARWY ROMANTYZMU

    Marian Lapšanský (Słowacja) - fortepian
    Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej
    Jacek Rogala - dyrygent

    Piotr Czajkowski - II Koncert fortepianowy G-dur op. 44
    Aleksander Głazunow - IV Symfonia


    19.00 Koncert symfoniczny - Lublin

    Sala koncertowa Filharmonii Lubelskiej

    GENOCYD

    Orkiestra Symfoniczna i Chór Lutnia Lubelska Filharmonii im. H. Wieniawskiego
    Dominika Falger – skrzypce
    Jan Miłosz Zarzycki – dyrygent

    w programie:

    Johny Hachem - „The Battle Of Siddim"
    Karol Szymanowski - Koncert skrzypcowy nr 1 op. 35
    Samuel Barber - Adagio na smyczki
    Wojciech Kilar - Exodus na chór mieszany i orkiestrę


  • 21.10.2017 / sobota

    19.00 Koncert symfoniczny - Szczecin

    Sala koncertowa Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie

    Gabriel Prokofiev / Mr Switch | LAB 1: El – sound

    Muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie

    w programie:

    Gabriel Prokofiev, Mr Switch - Koncert na gramofon i orkiestrę


  • 27.10.2017 / piątek

    19.00 Koncert symfoniczny - Kielce

    Sala koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej

    36. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL JEUNESSES MUSICALES

    Wyprawa do ZOO

    Chopin Piano Duo w składzie:
    Anna Boczar - fortepian
    Bartłomiej Kominek - fortepian
    Orkiestra Symfoniczna FŚ
    Simon Proust (Francja) - dyrygent
    Beata Młynarczyk - prowadzenie

    w programie m.in.:

    Camille Saint-Sans - Karnawał zwierząt
    Piotr Moss - „Zoo" – suita na orkiestrę


    19.00 Koncert symfoniczny - Toruń

    Sala Koncertowa CKK Jordanki,

    Pamięć i Historia

    Bożena Harasimowicz – sopran
    Marta Motkowicz – alt
    Adam Zdunikowski - tenor
    Piotr Lempa – bas
    Chór Astrolabium (przygotowanie chóru - Kinga Litowska)
    Mariusz Smolij - dyrygent
    Toruńska Orkiestra Symfoniczna

    W programie:
    Magdalena Cynk - Kantata inkorporacyjna na cześć hołdu toruńskiego 1454
    Magdalena Cynk - Kantata na cześć II pokoju toruńskiego 1466 (prapremiera)
    Wolfgang Amadeusz. Mozart - Requiem d-moll KV 626


    19.00 Koncert symfoniczny - Szczecin

    Sala koncertowa Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie

    Sibelius | Rachmaninow

    Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie
    Arnaud Sussmann - skrzypce
    Rune Bergmann - dyrygent

    w programie:

    Wojciech Kilar - Krzesany
    Jean Sibelius - Koncert skrzypcowy d-moll op. 47
    Sergiej Rachmaninow - Symfonia nr 2 e-moll op. 27


[^]