1. styczeń
  2. luty
  3. marzec
  4. kwiecień
  5. maj
  6. czerwiec
  7. lipiec
  8. sierpień
  9. wrzesień
  10. październik
  11. listopad
  12. grudzień
  • 24.03.2017 / piątek

    19.00 Koncert symfoniczny - Lublin

    Sala koncertowa Filharmonii Lubelskiej

    Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej
    Tytus Wojnowicz – obój
    Jerzy Salwarowski – dyrygent

    Program:
    Z. Kodály – Tańce z Galanty
    B. Martinu – Koncert na obój i małą orkiestrę H.353
    M. Musorgski – Obrazki z wystawy

    KONCERT OBJĘTY PROGRAMEM FOW W PUŁAWACH


    19.00 Koncert kameralny - Elbląg

    Elbląska Orkiestra Kameralna, Sala koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, ul. Traugutta 91

    Rafał Grząka - bandoneon, akordeon
    Sebastian Perłowski - dyrygent
    Elbląska Orkiestra Kameralna

    W programie, m.in.:

    J. Świder - Suita na akordeon i orkiestrę smyczkową
    A. Piazzolla - Oblivion
    K. Szymanowski - Taniec góralski z baletu Harnasie
    W. Kilar - Orawa


    19.00 Koncert symfoniczny - Gorzów Wielkopolski

    Sala koncertowa Filharmonii Gorzowskiej

    „Dzieła w klimacie"

    Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
    Marek Pijarowski - dyrygent
    Agata Zubel - głos

    Program:
    C. M. Von Weber - Uwertura do opery „Wolny strzelec"
    K. Szymanowski - Pieśni księżniczki z baśni na głos i orkiestrę
    L. Berio - Folk Songs
    J. Brahms - II Symfonia D-dur op. 73


  • 31.03.2017 / piątek

    19.00 Koncert symfoniczny - Kielce

    Sala koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej

    „Świętokrzyskie dni muzyki"

    Maria Magdalena Janowska-Bukowska - fortepian
    Leszek Lorent - perkusja
    Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej
    Jacek Rogala - dyrygent

    W programie:

    W. Lutosławski - Mała suita
    l. Zalewski - Symfonia koncertująca na perkusję i orkiestrę
    R. Bukowski - Trzy nokturny na fortepian i orkiestrę
    M. Weinberg - Melodie polskie op. 47 nr 2


    19.00 Koncert symfoniczny - Białystok

    Sala koncertowa, ul. Podleśna 2

    „Ciepłe powiewy mroźnej północy”

    Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej
    Tomasz Bugaj – dyrygent
    Ines Issel Burzyńska – skrzypce

    Program:
    J. Sibelius – Valse triste
    J. Sibelius – Koncert skrzypcowy
    J. Sibelius – IV Symfonia


[^]