1. styczeń
  2. luty
  3. marzec
  4. kwiecień
  5. maj
  6. czerwiec
  7. lipiec
  8. sierpień
  9. wrzesień
  10. październik
  11. listopad
  12. grudzień
  • 22.04.2017 / sobota

    19.00 Koncert kameralny - Elbląg

    Elbląska Orkiestra Kameralna, Sala koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, ul. Traugutta 91

    „Wieczór wirtuozów”

    Krzysztof Jakowicz – skrzypce
    Jakub Jakowicz - skrzypce
    Marek Moś – dyrygent
    Elbląska Orkiestra Kameralna

    W programie, m.in.:

    J. S. Bach - Koncert d-moll na dwoje skrzypiec i orkiestrę
    S. Czarnecki - Concertino liliowe na dwoje skrzypiec i orkiestrę
    P. Glass - Symfonia nr 3


  • 28.04.2017 / piątek

    19.00 Koncert symfoniczny - Kielce

    Sala koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej

    „Album polski"

    Roman Lasocki - skrzypce
    Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej
    Jacek Rogala - dyrygent

    W programie:

    E. Elgar - Preludium symfoniczne „Polonia" op. 76
    K. Szymanowski - Koncert skrzypcowy op. 61
    M. Karłowicz - Stanisław i Anna Oświecimowie


    19.00 Koncert symfoniczny - Gorzów Wielkopolski

    Sala koncertowa Filharmonii Gorzowskiej,

    "Mistrzowie na bis. Jerzy Maksymiuk"

    Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
    Jerzy Maksymiuk - dyrygent
    Elżbieta Karaś-Krasztel - fortepian

    Program:
    J. Maksymiuk - Utwór napisany specjalnie dla Filharmonii Gorzowskiej
    W. A. Mozart - XXII Koncert fortepianowy Es-dur KV 482
    J. Sibelius - VII Symfonia C-dur op. 105


    19.00 Koncert symfoniczny - Szczecin

    Sala koncertowa Filharmonii w Szczecinie

    Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie
    Łukasz Borowicz - dyrygent
    Daniulo Ishizaka – wiolonczela

    Program:

    S. Prokofiew - Sinfonia concertante op. 125 (1952)
    H. Berlioz - Symfonia fantastyczna: „Epizod z życia artysty” op. 14


    19.00 Koncert symfoniczny - Toruń

    Sala koncertowa SKK Jordanki

    Wielkie dzieła, wielcy wykonawcy

    Toruńska Orkiestra Symfoniczna
    Krzysztof Jakowicz – skrzypce
    Marek Pijarowski – dyrygent

    Program:

    L. Różycki - Scherzo „Stańczyk"
    M. Bruch - Koncert skrzypcowy
    J. Brahms - III Symfonia F-dur op. 90


[^]