Zapisy do programu w Białymstoku - miniatura

Zapisy do programu w Białymstoku

Jesteś uczniem klasy maturalnej w Białymstoku? Chciałbyś przez cały rok nie zapłacić ani złotówki za bilety do Opery i Filharmonii Podlaskiej dla siebie i dowolnej osoby towarzyszącej na wybrane przez Was koncerty? Jeśli tak, to ten Program jest właśnie dla Ciebie!!

Ruszają zapisy do kolejnej, szóstej już edycji Ogólnopolskiego programu Instytutu Muzyki i Tańca filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! po raz kolejny realizowanego w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Tym razem program swym zasięgiem obejmie wszystkich zainteresowanych nim maturzystów białostockich szkół średnich.
Każdy z maturzystów, który zgłosi się do programu będzie mógł CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE I DOBROWOLNIE uczęszczać na wybrane przez siebie regularne koncerty symfoniczne organizowane przez Operę i Filharmonię Podlaską (odbywające się głównie w piątkowe popołudnia). A darmowe wejściówki to nie wszystko – oprócz nich każdy uczestnik programu będzie mógł wziąć udział w zorganizowanej specjalnie dla nich otwartej próbie generalnej w Operze i Filharmonii Podlaskiej 27 października 2017 roku połączonej z inauguracją programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! w Białymstoku.

Warunek?

Ważna legitymacja szkolna i zgłoszenie do Programu za pośrednictwem swojej szkoły do dnia 16.10.2017 oraz obecność na inauguracji programu w Białymstoku 27.10 2017 roku.
Zgłoszenia wraz z listą osób zainteresowanych programem za pośrednictwem szkoły proszę przesyłać na adres koordynatora programu: jan.roguz@imit.org.pl. W tytule wiadomości wpisując „Zgłoszenie do Programu”

drukuj
[^]