Zapisy do kolejnej edycji w Białymstoku - miniatura

Zapisy do kolejnej edycji w Białymstoku

Jesteś uczniem klasy maturalnej? Chciałbyś przez cały rok nie zapłacić ani złotówki za bilety do Opery i Filharmonii Podlaskiej dla siebie i dowolnej osoby towarzyszącej na wybrane przez Was koncerty? Jeśli tak, to ten Program jest właśnie dla Ciebie!!

Ruszają zapisy do kolejnej, piątej już edycji Ogólnopolskiego programu Instytutu Muzyki i Tańca filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! po raz piąty realizowanego w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Tym razem program swym zasięgiem obejmie wszystkich zainteresowanych nim maturzystów. Każdy z maturzystów, który zgłosi się do programu będzie mógł CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE I DOBROWOLNIE uczęszczać na wybrane przez siebie regularne koncerty symfoniczne organizowane przez Operę i Filharmonię Podlaską (odbywające się głównie w piątkowe popołudnia). A darmowe wejściówki to nie wszystko – oprócz nich każdy uczestnik programu będzie mógł wziąć udział w zorganizowanej specjalnie dla nich otwartej próbie generalnej w Operze i Filharmonii Podlaskiej 23 września 2016 roku połączonej z inauguracją programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! w Białymstoku.

Warunek?

Ważna legitymacja szkolna i zgłoszenie do Programu za pośrednictwem swojej szkoły do dnia 15.09.2016 oraz obecność na inauguracji programu w Białymstoku 23.09 2016 roku.
Szczegółowe informacje dotyczące przyjmowania wniosków są w posiadaniu szkół.
Zgłoszenia wraz z listą osób zainteresowanych programem za pośrednictwem szkoły proszę przesyłać na adres koordynatora programu: jan.roguz@imit.org.pl. W tytle wiadomości wpisując „Zgłoszenie do Programu”

fot. Michał Heller (OiFP)

drukuj
[^]