Sukces Orkiestrownika i nowe filmy - miniatura

Sukces Orkiestrownika i nowe filmy

Miło nam poinformować, że w ciągu ostatniego roku Orkiestrownik pobrany został niemal 12 tysięcy razy, a na kanale „Orkiestrownik” na YouTube zarejestrowano 1.1 miliona odsłon wizytówek instrumentów muzycznych. Spośród 1000 Quizowiczów, rozesłaliśmy zwycięzcom 120 nagród rzeczowych.

Już wiemy, że dużą przyjemność sprawia Wam podglądanie muzyków z bliska w „Wirtualnej orkiestrze", chętnie oglądacie opowieści o ich zawodzie, pasjach czy nieprzewidzianych sytuacjach podczas koncertów. Razem z Wami chcemy odkrywać ten Świat, dlatego nie spoczywamy na tym co w Orkiestrowniku już jest i planujemy kolejne nagrania.
W nadchodzących filmach opowiemy o elementach muzyki – rytmie, harmonii, melodii oraz o zapleczu filharmonii, czyli tym jak ta wielka machina funkcjonuje od środka. Zaprezentujemy dwie nowe wizytówki o instrumentach, które mają ze sobą niewielką część wspólną – klawisze.

Dla słuchaczy, którzy zastanawiają się jak wypaść w filharmonii „koncertowo” przygotowujemy coś specjalnego – film animowany „Baryton”. Premiery naszych filmów odbędą się pod koniec grudnia i na początku stycznia, ale już dzisiaj gorąco Was na nie zapraszamy.
Wszystko udostępnimy w Orkiestrowniku i na instytutowym kanale na YouTubie.

Orkiestrownik - Uszy do góry!

www.orkiestrownik.pl

drukuj
[^]