LUBLIN - zapisy do kolejnej edycji Programu - miniatura

LUBLIN - zapisy do kolejnej edycji Programu

Jesteś uczniem klasy maturalnej? Chciałbyś przez cały rok nie zapłacić ani złotówki za bilety do Filharmonii Lubelskiej dla siebie i dowolnej osoby towarzyszącej na wybrane przez Was koncerty? Jeśli tak, to ten Program jest właśnie dla Ciebie!!

Ruszają zapisy do kolejnej, czwartej już edycji Ogólnopolskiego Programu Instytutu Muzyki i Tańca filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! po raz kolejny realizowanego w Filharmonii Lubelskiej. Tym razem Program swym zasięgiem obejmie wszystkich zainteresowanych nim maturzystów. Każdy z maturzystów, który zgłosi się do Programu będzie mógł CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE I DOBROWOLNIE uczęszczać na wybrane przez siebie regularne koncerty symfoniczne organizowane przez Filharmonię Lubelską (odbywające się głównie w piątkowe popołudnia). A darmowe wejściówki to nie wszystko – oprócz nich każdy uczestnik Programu będzie mógł wziąć udział w zorganizowanej specjalnie dla nich otwartej próbie generalnej w Filharmonii Lubelskiej 15 października 2015 roku połączonej z inauguracją Programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! w Lublinie.

Warunek?
Ważna legitymacja szkolna i zgłoszenie do Programu za pośrednictwem swojej szkoły do dnia 09.10.2015 oraz obecność na inauguracji Programu w Lublinie 15 października 2015 roku.

Zgłoszenia wraz z listą osób zainteresowanych Programem za pośrednictwem szkoły proszę przesyłać na adres koordynatora Programu: jan.roguz@imit.org.pl. W tytle wiadomości wpisując „Zgłoszenie do Programu”

Więcej informacji:
FB
YouTube

fot. M. Majewski/LSfoto.pl

drukuj
[^]