KIELCE - ruszają zapisy do tegorocznej edycji Programu! - miniatura

KIELCE - ruszają zapisy do tegorocznej edycji Programu!

Jesteś uczniem klasy maturalnej? Chciałbyś przez cały rok nie zapłacić ani złotówki za bilety do Filharmonii Świętokrzyskiej dla siebie i dowolnej osoby towarzyszącej na wybrane przez Was koncerty? Jeśli tak, to ten Program jest właśnie dla Ciebie!!

Ruszają zapisy do kolejnej, czwartej już edycji Ogólnopolskiego Programu Instytutu Muzyki i Tańca filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! po raz drugi realizowanego w Filharmonii Świętokrzyskiej. Tym razem Program swym zasięgiem obejmie również Kielce i wszystkich zainteresowanych nim maturzystów. Każdy z maturzystów, który zgłosi się do Programu będzie mógł CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE I DOBROWOLNIE uczęszczać na wybrane przez siebie regularne koncerty symfoniczne organizowane przez Filharmonię Świętokrzyską (odbywające się głównie w piątkowe popołudnia). A darmowe wejściówki to nie wszystko – oprócz nich każdy uczestnik Programu będzie mógł wziąć udział w zorganizowanej specjalnie dla nich otwartej próbie generalnej w Filharmonii Świętokrzyskiej 1 lub 2 października 2015 roku połączonej z inauguracją Programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! w Kielcach.

Warunek?
Ważna legitymacja szkolna i zgłoszenie do Programu za pośrednictwem swojej szkoły do dnia 28.09.2015 oraz obecność na inauguracji Programu w Kielcach 1 lub 2 października 2015 roku.

Zgłoszenia wraz z listą osób zainteresowanych Programem za pośrednictwem szkoły proszę przesyłać na adres koordynatora Programu: jan.roguz@imit.org.pl. W tytle wiadomości wpisując „Zgłoszenie do Programu”

Więcej informacji:
FB
YouTube

fot. M. Majewski/LSfoto.pl

drukuj
[^]