Inauguracja 5. edycji programu w Lublinie i Toruniu - miniatura

Inauguracja 5. edycji programu w Lublinie i Toruniu

Zapowiada się prawdziwy maraton!

15.09.2016 w Sali Koncertowej Filharmonii Lubelskiej po raz pierwszy w tym roku zainaugurowana zostanie 5. edycja programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! Na spotkanie w Filharmonii zaproszeni zostali wszyscy zainteresowani udziałem w programie maturzyści z ponadgimnazjalnych szkół w Lublinie.
Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 12.09.2016! O zasadach udziału w Programie poinformowaliśmy wszystkie szkoły ponadgimnazjalne w Lublinie.

16.09.2016 po raz pierwszy program filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! zawita do Torunia. We współpracy z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną przygotowaliśmy wiele ciekawych niespodzianek dla uczestników pilotażowej edycji. Tym bardziej cieszy nas fakt, że będą mogli z nich skorzystać uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, którzy w licznej reprezentacji już zapowiedzieli się na spotkaniu inaugurującym program!

Program w bieżącej edycji oprócz Lublina i Torunia realizowany będzie również w Elblągu, Kielcach, Białymstoku, Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim.

drukuj
[^]