Gorzów po raz drugi -Zapisy do Programu w CEA Filharmonia Gorzowska - miniatura

Gorzów po raz drugi -Zapisy do Programu w CEA Filharmonia Gorzowska

Jesteś uczniem klasy maturalnej? Chciałbyś przez cały rok nie zapłacić ani złotówki za bilety do CEA Filharmonia Gorzowska dla siebie i dowolnej osoby towarzyszącej na wybrane przez Was koncerty? Jeśli tak, to ten Program jest właśnie dla Ciebie!!

Ruszyły zapisy do kolejnej, czwartej już edycji Ogólnopolskiego Programu Instytutu Muzyki i Tańca filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! po raz drugi realizowanego w CEA Filharmonia Gorzowska. Tym razem Program swym zasięgiem obejmie wszystkich zainteresowanych nim maturzystów. Każdy z maturzystów, który zgłosi się do Programu będzie mógł CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE I DOBROWOLNIE uczęszczać na wybrane przez siebie regularne koncerty symfoniczne organizowane przez CEA Filharmonia Gorzowska (odbywające się głównie w piątkowe popołudnia). A darmowe wejściówki to nie wszystko – oprócz nich każdy uczestnik Programu będzie mógł wziąć udział w zorganizowanej specjalnie dla nich otwartej próbie generalnej w CEA Filharmonia Gorzowska 10 grudnia 2015 roku połączonej z inauguracją Programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! w Gorzowie Wielkopolskim

Warunek?

Ważna legitymacja szkolna i zgłoszenie do Programu za pośrednictwem swojej szkoły do dnia 1.12.2015 oraz obecność na inauguracji Programu w Gorzowie 10 grudnia 2015 roku.
Zgłoszenia wraz z listą osób zainteresowanych Programem za pośrednictwem szkoły proszę przesyłać na adres koordynatora Programu: jan.roguz@imit.org.pl. W tytle wiadomości wpisując „Zgłoszenie do Programu”

fot. M. Majewski/LSfoto.pl

drukuj
[^]