filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! po raz pierwszy w Szczecinie - miniatura

filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! po raz pierwszy w Szczecinie

Jesteś uczniem klasy maturalnej I LO w Szczecinie? Chciałbyś przez cały rok nie zapłacić ani złotówki za bilety do Filharmonii w Szczecinie dla siebie i dowolnej osoby towarzyszącej na wybrane przez Was koncerty? Jeśli tak, to ten Program jest właśnie dla Ciebie!!

Ruszają zapisy do kolejnej, piątej już edycji Ogólnopolskiego programu Instytutu Muzyki i Tańca filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! po raz pierwszy realizowanego w Szczecinie. Tym razem program swym zasięgiem obejmie wszystkich zainteresowanych nim maturzystów z Waszej szkoły. Każdy z maturzystów, który zgłosi się do programu będzie mógł CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE I DOBROWOLNIE uczęszczać na wybrane przez siebie regularne koncerty symfoniczne organizowane przez Filharmonię w Szczecinie (odbywające się głównie w piątkowe popołudnia). A darmowe wejściówki to nie wszystko – oprócz nich każdy uczestnik programu będzie mógł wziąć udział w zorganizowanej specjalnie dla nich otwartej próbie generalnej w Filharmonii 6 października 2016 roku połączonej z inauguracją programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! w Szczecinie

Warunek?

Ważna legitymacja szkolna i zgłoszenie do Programu za pośrednictwem swojej szkoły do dnia 30.09.2016 oraz obecność na inauguracji programu w Szczecinie 06.10.2016 roku.
Zgłoszenia wraz z listą osób zainteresowanych programem za pośrednictwem szkoły proszę przesyłać na adres koordynatora programu: jan.roguz@imit.org.pl. W tytule wiadomości wpisując „Zgłoszenie do Programu”

O szczegóły pytajcie w szkolnej bibliotece!

fot. LSFoto

drukuj
[^]