Brązowy Laur Edukacji dla OiFP - miniatura

Brązowy Laur Edukacji dla OiFP

Podczas konferencji prasowej poświęconej kolejnej edycji programu „filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!" w Białymstoku, która odbyła się 10 października w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej wręczono wyróżnienie - „Brązowy Laur Edukacji Kulturalnej" dla Opery i Filharmonii Podlaskiej za szczególne osiągnięcia w dziedzinie edukacji realizowane w ramach programu „filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!" Dyplom dyrektorowi OiFP Damianowi Tanajewskiemu wręczył dyrektor IMiT Andrzej Kosowski.

Laur Edukacji Kulturalnej to wyróżnienie, które mogą otrzymać filharmonie biorące udział w programie. Instytut Muzyki i Tańca, organizator programu „filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!" przewidział trzy stopnie wyróżnienia w zależności liczby wydanych uczestnikom programu biletów w okresie całej współpracy:
- Brązowy Laur Edukacji Kulturalnej - 1000 biletów
- Srebrny Laur Edukacji Kulturalnej - 5000 biletów