Brązowy Laur Edukacji dla Filharmonii Świętokrzyskiej - miniatura

Brązowy Laur Edukacji dla Filharmonii Świętokrzyskiej

17.11.2017 roku podczas koncertu symfonicznego poświęconego twórczości Feliksa Nowowiejskiego w Filharmonii Świętokrzyskiej wręczono wyróżnienie - „Brązowy Laur Edukacji Kulturalnej" dla Filharmonii Świętokrzyskiej za szczególne osiągnięcia w dziedzinie edukacji realizowane w ramach programu „filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!". Dyplom dyrektorowi Filharmonii Świętokrzyskiej Jackowi Rogali wręczył dyrektor IMiT Andrzej Kosowski.

Laur Edukacji Kulturalnej to wyróżnienie, które mogą otrzymać filharmonie biorące udział w programie. Instytut Muzyki i Tańca, organizator programu „filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!" przewidział trzy stopnie wyróżnienia w zależności liczby wydanych uczestnikom programu biletów w okresie całej współpracy:
- Brązowy Laur Edukacji Kulturalnej - 1000 biletów
- Srebrny Laur Edukacji Kulturalnej - 5000 biletów