5. edycja Programu - Zaczynamy! - miniatura

5. edycja Programu - Zaczynamy!

Z przyjemnością pragniemy poinformować o rozpoczęciu prac nad kolejną, V edycją ogólnopolskiego programu "filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!

Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem dla uczestników naszego Programu mamy tysiące darmowych zaproszeń na koncerty symfoniczne w filharmoniach w miastach objętych Programem. Jak przed rokiem na naszym profilu na Facebooku wiele konkursów z nagrodami oraz szereg niespodzianek jakie w tym roku dla swoich "wciągniętych" przygotowały poszczególne filharmonie. O tym jednak znacznie więcej powiemy niebawem.

W tym roku widzimy się na próbach i koncertach w Lublinie, Puławach, Toruniu, Kielcach, Elblągu, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i z pewnością gdzieś jeszcze :)

Najbliższe spotkania już 15 i 16 września. Najpierw pojawimy się w Filharmonii Lubelskiej, później w siedzibie Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej gdzie wspólnie wciągniemy wszystkich zainteresowanych Programem uczniów klas maturalnych w poszczególnych miastach!

W tym roku hasło "darmowe bilety to nie wszystko" nabiera dodatkowego znaczenia. Zaprezentujemy Wam zupełnie nowe oblicze "orkiestrownika", który w ciągu kilkunastu miesięcy od publikacji obejrzeliście blisko pół miliona razy!

Szukajcie aktualnych informacji w swoich miastach i do zobaczenia na próbach!

fot. Mariusz Majewski/LSFoto.pl

drukuj
[^]